MİSYON
Lojistik hizmetini ve tedarik zincirini iyi bilen yöneticilerin ve hizmet sağlayıcıların güç birliği ile kurulmuş ve günden güne araç yatırımına konsantre olmuş hizmet yelpazesini genişletmeyi hedef almıştır.Ülkedeki en güvenilir ve uygun fiyatlı lojistik ve hizmet sağlayıcılarından biri olarak görülmekten gurur duyuyoruz. Bir üçüncü taraf lojistik servis sağlayıcısı olarak, kamyon taşımacılığı hizmetleri, depolama hizmetleri, lojistik hizmetleri ve bir dizi diğer yardımcı hizmeti içeren bir dizi lojistik hizmetinde mükemmeliyetciyiz. Lojistik, depolama, dağıtım, kamyon ,tedarik zinciri yönetimi ve filo kiralama hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve premium lojistik hizmetlerimizle müşterilerimize kolaylık, güvenilirlik ve uygun fiyatta hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizin tüm seviyelerindeki uzman ekibimiz, uzman bir iş gücünün güvenilirliğini artıran, onları destekleyen yılların deneyimine sahiptir. Bu aynı zamanda kamyon taşımacılığı hizmeti ya da depolama hizmetleri olsun, tepki süresini kısaltmamıza ve her zaman zamanında teslimat ve hizmetler sunmamıza yardımcı olmaktadır. Amacımız, hizmetlerimiz aracılığıyla işinizde olumlu bir fark yaratmak ve sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmak. Müşterilerimize olan bağlılığımız, ekip çalışmasına, müşteri destek hizmetlerine ve zaman zaman lojistik süreçlerimizde ve ekipmanlarımız da teknolojik yükseltmelere verdiğimiz önem kadar görülebilir.

VİZYON
Zaman içerisinde hizmet noktalarını büyük ölçüde genişleten UNION Lojistik, kullanılan en güncel teknolojiler ile donatılmış çevreci, her açıdan verimli ve yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alan ekipmanları ile bu hizmete kombine bir şekilde lojistik hizmeti sunmaktadır.Hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki deneyimimiz ve sunduğumuz hizmet yelpazemiz bizi ülkedeki en kapsamlı lojistik hizmet sağlayıcılarından biri haline getirmektedir. Müşterilerimizin sürekli desteği ve güveni ile oyunun başında ve alçak gönüllülükle kalmayı hedefliyoruz. Gelişmiş sistemlerimiz, özenle tasarlanmış lojistik süreç, son teknoloji ürünü lojistik araç ve gereçler, en gelişmiş taşıyıcılar, kişiye özel hizmetler ve son kullanıcıların maliyetlerini düşük tutmaya kendini adama, müşterilerimizle iyi uyum sağlayan lojistik bir çözüm sunmamıza yardımcı oluyor. Gereksinimler. Sizleri sitemize bekliyoruz ve lojistik ihtiyaçlarınız için lojistik uzmanlarımıza danışmanızı ve bunun yapılmasından emin olmanızı rica ediyoruz.

Lojistik, dağıtım, ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve premium lojistik hizmetlerimizle müşterilerimize kolaylık, güvenilirlik ve uygun fiyatta hizmet sunmayı hedefliyoruz.