Filo yönetimi; şirketlerin araç ihtiyaçlarını, öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çözümlemelerine yönelik avantajlar sunan sistemdir.

Mevcut kiralama sözleşmeleri sizin isteklerinize cevap veremiyor mu? İstediğim sıradan rent a car veya uzun sureli bir operasyonel kiralama sözleşmesi değil mi diyorsunuz; UNL Filo'nun aylık kiralama hizmeti tam size göre.

Sunduğumuz hizmetler sadece şirket araçlarınızla sınırlı değil. Bireylere özel uzun dönemli kiralama seçeneklerimiz ile kendiniz, eşiniz ya da çocuklarınız için de 2 yıldan 3 yıla kadar dilediğiniz marka ve model aracı kiralamanız mümkün.

Müşteri memnuniyetinden ve güvenliğinden ödün vermeyen UNL Filo'nun tüm araçların kiralama kaskosu bulunuyor. Aracı kiralayan sürücü veya ek sürücü kiralık otoyu kullanırken geçerli olan kaskoyu sözleşmeyi yaparken muafiyetsiz tam sigortaya çevirebilirsiniz.

Kaza veya arıza gibi olumsuz durumlarda ayrıca yedek araç hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İhtiyaç duyulabilecek tüm otomobil kiralama hizmetlerini tek çatı altında sunan UNL Filo araç kiralamak isteyen bireylerde 25 yaşını doldurmuş olma ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olma şartı aranıyor.

UNL Filo'nun ayrıcalıklı hizmetler içeren araç kiralama seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak ve konforlu yolculuklar için her tür donanıma sahip lüks araçlarında güvenli sürüş deneyimi yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin!

Şık ve zarif kadın bir araba salonu ücretsiz fotoğraf