Lojistik servis sağlayıcıları işinizi anlardı

Maliyetlerin düşürülmesi ve dış kaynak lojistiği, bir taşıyıcı filosunun sürdürülmesi, şirketin maaş bordrosu üzerindeki işgücü, depolama ve depolama ile ilgili vergiler, işleme ücretleri, ekipman maliyetleri, çapraz yerleştirme giderleri vb. Bu yük, şirketin omuzlarından çekildiğinde, işin diğer önemli yönlerine odaklanabilir ve son kullanıcılara daha iyi ürünler ve hizmetler sağlayabilir.

Operasyonel maliyetleri ve nihai ürünlerin fiyatını düşürürken, şirketin karlılığını arttırmaya yardımcı olur. Lojistiğe bu denli büyük önem verilmiş olması nedeniyle, şirketin üçüncü taraf lojistik hizmet sağlayıcısıyla lojistiklerine güvenmesi zordur. Ancak, başarı birden fazla yoldan başarının çok önemli olduğunu kanıtlayabilir. İşte birkaç fayda –

Şirket içi bir lojistik departmanına sahip olmanın, şirketin genel operasyonel maliyetini büyük bir oranda artırabileceği bilinen bir gerçektir ve bu aynı zamanda net karı ve şirketin müşterilerine aktarmak istediği faydaları da etkiler. Şirketin başarısı ve müşterilerine sağladığı müşteri memnuniyeti için sorunsuz bir lojistik operasyon esastır.

Verimliliği Artırma – Üçüncü taraf lojistik hizmet sağlayıcıları işe adanmış ve kendi alanlarında deneyimli ve uzman olduklarından, mümkün olan en iyi hizmeti sunma konusunda hiçbir taş bırakmazlar, bu da kurum içi lojistik departmanı için her zaman mümkün değildir.
Odaklanmayı Artırma – Şirket artık lojistiğe bakması gerekmediğinden, şirketin ürün ve hizmetleri iyileştirmeye ve daha iyi müşteri memnuniyeti sağlamaya ve nihai ürünlerin maliyetlerini düşürmeye odaklanmasına yardımcı olur.
Yenilikçilik – Lojistik hizmet sağlayıcıları, işinizi iyi sonuçlandıracak özel terzi lojistik süreçleri ve çözümleri tasarlamak ve sizinle daha iyi sonuçlar elde etmek, müşteriler için büyük faydalar sağlamak ve şirket için daha yüksek kar elde etmek için sizinle birlikte çalışacak ve beyin fırtınası yapacaklardır. .

Bunlar, lojistik gereksinimlerinizi bizimle güvendiğinizde tadını çıkaracağınız faydalardan sadece birkaçı. Sizi dünya standartlarında lojistik ve ilgili servislerden temin eder, piyasa itibarınızı, karlılığınızı arttırır ve sizi uzun vadeli hedeflerinize yakın bir şekilde beklersiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir